HOTELE ZEPTER

APART HOTEL BELGRADE

Zrelaksuj się i ciesz super komfortowym hotelem, który pielęgnuje specjalną postawę wobec kwestii zdrowia gości i jest zlokalizowany w centrum miasta, a w epicentrum kultowej atmosfery Belgradu. Wkrocz w świat Zepter, powoli odkrywając Belgrad, ponieważ niemal na pewno tu powrócisz.

Pierwszy wysokiej kategorii hotel, zlokalizowany w sercu Belgradu, to spokojna oaza luksusu i komfortu, będąca wizytówką misji Zepter, której celem jest promocja zdrowia. Na parterze znajduje się recepcja, restauracja SmartLife serwujące zróżnicowane i zdrowe menu, bar z przekąskami, w którym serwowany jest śniadaniowy szwedzki stół oraz bar aperitif, w którym dostępna jest cała oferta drinków i kaw Ze-presso.

Sala konferencyjna Zepter znajduje się w oficynie i jest to wielofunkcyjne pomieszczenie do organizacji różnorodnych spotkań. Taras Joy-Me na 2. piętrze, który może pomieścić do 80 osób, jest idealnym miejscem na organizację wydarzeń na otwartym powietrzu. Pokoje i apartamenty znajdują się na piętrach od 1. do 6.

Centrum Fitness SmartLife to idealne miejsce na utrzymywanie kondycji fizycznej jest zlokalizowany na 7. piętrze — tak jak biblioteka oraz okazały Horizon Terrace do organizacji wydarzeń na otwartym powietrzu, który może pomieścić do 100 osób.

Każdy apartament i przestrzeń w tym hotelu oferuje unikatowe i charakterystyczne dla centrum Belgradu doznania, jednocześnie będąc oazą zdrowia, urody, luksusu i spokoju.

KONTAKT:
Adres: Terazije 10, Belgrad, Serbia
Recepcja: +381 11 30 63 800
booking@hotelzepter.rs
www.hotelzepter.rs

 HOTEL VRNJACKA BANJA

Jeden z najsłynniejszych hoteli byłej Jugosławii (znany niegdyś jako Zvezda, czyli „gwiazda”), odznaczający się swoim staromiejskim urokiem, od dekad przyciąga licznych gości z całego świata. Pod dachem tego hotelu organizowana była duża liczba wydarzeń, a nadal pozostaje on miejscem z drugą największą pojemnością w Serbii wśród obiektów konferencyjnych.

Przestronne i komfortowe pokoje, przyjacielski personel i doskonałe jedzenie dowodzą, dlaczego ten kompleks przez lata był odznaczany w Serbii złotym medalem dla turystycznych ośrodków spa.

W miejscu dawnego hotelu Zvezda, w centralnej części promenady i z powierzchnią użytkową 11 445 m2, wspaniały hotel Zepter jest dziś jednym z najbardziej imponujących obiektów tego typu w Vrnjačka Banja. Hotel jest unikatową mieszanką tego, co stare, z tym, co nowe. Stara część, wybudowana jeszcze w 1920 r. est zlokalizowana przy promenadzie, wzdłuż rzeki, a jej architektura zewnętrzna jest chroniona prawnie jako pomnik historii. Nowa, większa część hotelu prowadzi do równoległej promenady, co przekłada się na doskonałą lokalizację hotelu i doby dostęp ze wszystkich stron.

Hotel Zepter oferuje swoim gościom różnorodne udogodnienia: dwie restauracje (Zepter SmartLife oraz Crystal Hall), bar Zepresso Aperitif, taras letni wychodzący na promenadę wprost z restauracji Zepter SmartLife, klinikę dentystyczną, zespół ogrodowy Zepter Garden Block, czyli otwartą przestrzeń, w której goście mogą cieszyć się różnorodnymi potrawami i napojami.

Wśród obiektów sportowych największą popularnością cieszy się nowy kryty basen z wodami termalnymi (dysponuje on własnym ogrodem z barem aperitif otwartym w okresie letnim) oraz zupełnie nowe siłownia i sauna.

Hotel jest także znany ze swojej sali kongresowej — the Zepter Conference Hall oraz Zepter Meeting Room — o pojemności do 1 200 miejsc, która daje możliwość prowadzenia sesji plenarnych, jak i działania w obrębie grup roboczych w pięciu mniejszych pomieszczeniach.

KONTAKT:
Adres: Vrnjačka br.12, Vrnjačka Banja, Serbia
Recepcja: +381 (0)36 612-167 / +381 (0)63 664-843
Faks: +381 (0)36 611-770
office@zepterhotelvbanja.com rezervacija@zepterhotelvbanja.com
https://zepterhotelvbanja.com/
HOTEL DRINA BAJINA BAŠTA

Luksusowy i nowoczesny hotel wysokiej kategorii Drina, zlokalizowany w centrum Bajina Bašta (168 km od Belgradu i 38 km od Uzic), dokładnie w strefie ruchu pieszych miasta, w pobliżu rzeki Driny, od której bierze nazwę, góry Tara i klasztoru Rača. 

Budynek hotelu znajduje się między dwiema głównymi ulicami miasta w strefie ruchu pieszego i jest zlokalizowany pomiędzy okazałymi kompleksami zieleni pobliskich parków — a to jeszcze bardziej podkreśla i czyni interesującą jego kolorową fasadę. W czasie uśpionej wegetacji intensywność kolorów czerwonej, ceglanej fasady niezmiennie przełamuje obraz otoczenia tego pięknego miasta.

Poza doskonałymi warunkami do aktywnego wypoczynku pełnego relaksu, Hotel Drina oferuje wszystkie udogodnienia na potrzeby zakwaterowania i wyżywienia sportowców w czasie przygotowań do zawodów na terenach otwartych lub w lokalizowanych nieopodal halach.

Uwzględniając bogactwo kulturowych i historycznych zasobów regionu, goście hotelu organizują liczne wycieczki do Parku Narodowego Tara, spływy rzeką Driną i wycieczki po Jeziorze Perućac.


KONTAKT:
Adres: Vojvode Mišića 5, Bajina Bašta, Serbia
Informacja: +381 (0)31 862 451
office@zepterhoteldrina.com / rezervacija@zepterhoteldrina.com
https://zepterhoteldrina.com/

VILLA DRINA

Villa Drina zatopiona jest w zieleni wioski Perućac, 13 km w górę rzeki od Bajina Bašta, u stóp góry Tara. Zlokalizowana jest u zbiegu dwóch rzek — Vreli i Driny — których koryta wiją się nie dalej niż dwadzieścia metrów od Villa Drina. W tym miejscu można podziwiać wodospad na rzece Vrelo, najkrótszej w Europie, gdyż liczącej tylko 365 metrów i z tego powodu określanej także jako „Rok”, która wpływa do rzeki Driny, tworząc fantastyczny wodospad. Z tego magicznego miejsca goście wynoszą niezapomniane wspomnienia zdrowotnego odpoczynku i relaksu w akompaniamencie odgłosów wodospadu.

Luksusowa Villa wybudowana w dwudziestoleciu międzywojennym została ostatnio kompletnie odnowiona i zmieniona na nowoczesny hotel z 15 pokojami oraz wyposażona w najnowocześniejsze sprzęty i infrastrukturę, stając się jedną z pereł na turystycznej mapie Serbii.

W trakcie rekonstrukcji, oryginalny duch domu został zachowany — modernizacji do współczesnych kategorii poddane zostały tylko jego elementy techniczne, czyli wyposażenie pokoi i innych pomieszczeń. Na zachód od Villi znajduje się Jezioro Perućac, zlokalizowane w niesamowitym, naturalnym otoczeniu — cały ten region, wraz z rzeką Driną został ostatnio ogłoszony „największym cudem natury w Serbii”.


KONTAKT:
Adres: Perućac, Serbia
Informacja: +381 (0)31 859 300
+381 (0)31 859 333
office@zepterhoteldrina.com / rezervacija@zepterhoteldrina.com
https://zepterhoteldrina.com/

RESTAURACJA VRELO

Restauracja Vrelo jest zlokalizowana nad wodospadem na rzece Vrelo. Większość stolików w ogródku restauracyjnym jest ustawiona nad wodospadem, co czyni ten zakątek prawdziwie unikalnym. Ponadto przez rzekę Vrelo przerzuconych jest kilka drewnianych tarasów, na których ustawione są stoliki. Cała ogrodowa część restauracji Vrelo jest zacieniona przez rozłożyste korony i majestatyczne pnie drzew, zapewniając przyjemny chłód nawet w czasie najgorętszego lata. Lunch w ogródku restauracyjnym to niezapomniane doświadczenie i unikatowa szansa na fotografowanie w bajkowych warunkach.

Zamknięta część restauracji Vrelo może pomieścić 120 gości i otwiera się na taras nad rzeką. Doskonale nadaje się na organizację różnorodnych uroczystości i przyjęć.

KONTAKT:
Adres: Nikole Tesle bb, Perućac, Serbia
Informacja: +381 31 / 859 095
office@zepterhoteldrina.com / rezervacija@zepterhoteldrina.com
https://zepterhoteldrina.com/